Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior vývojář ASP.NET

referenční číslo: 12174 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Chcete, aby byly Vaše znalosti využívány po celé Evropě? Láká Vás vytvářet systém pro společnost, která se zaměřuje na obnovitelné zdroje? Upřednostňujete "rodinnější" prostředí, kde se zaměstnanci znají?

Pak pro Vás máme skvělou příležitost na pozici

JUNIOR VÝVOJÁŘ ASP.NET

Náplň práce

  • vývoj a testování korporátního systému a mobilních aplikací
  • second level support
  • zodpovědnost za správné nastavení dat
  • práce na projektech v týmu
  • spolupráce se service desk týmem

Požadujeme:

  • nadšení pro programování v ASP.NET
  • znalost programování v .NET
  • schopnost domluvit se v anglickém jazyce
  • předchozí zkušenost s programováním webových aplikací
  • znalost technologií MVC, C#, JavaScript
  • znalost databáze SQL

Nabízíme:

  • náročnou práci v pohodovém prostředí
  • skvělý, energický kolektiv
  • šéfa, který nehlídá odchody, pokud je splněná práce
  • jazykové kurzy
  • společné snídaně
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha