Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro silnou a zavedenou společnost působící v Děčíně, hledáme pracovníky na pozici Operátora skladu - obsluhu vysokozdvižnéch vozíků. Nabízíme zodpovědnou práci ve 2-směnném provozu(ranní a odpolední) se zajímavým mzdovým ohodnocením a bonusy. Týden dovolené navíc je samozřejmostí, stejně jako dotované obědy v závodní jídelně. Pracoviště se nachází v Boleticích nad Labem nebo v Jílovém u Děčína. Nástup je možný ihned!

Skladník/obsluha VZV - zajímavá mzda, bonusy, 5 týdnů dovolené

referenční číslo: 5688 | aktuálnost: 1. 8. 2016

Pro silnou a zavedenou společnost působící v Děčíně, hledáme pracovníky na pozici Operátora skladu - obsluhu vysokozdvižnéch vozíků. Nabízíme zodpovědnou práci ve 2-směnném provozu(ranní a odpolední) se zajímavým mzdovým ohodnocením a bonusy. Týden dovolené navíc je samozřejmostí, stejně jako dotované obědy v závodní jídelně. Pracoviště se nachází v Boleticích nad Labem nebo v Jílovém u Děčína. Nástup je možný ihned

Náplň práce:
- manipulace s materiálem a výrobky
- nakládka expedovaného zboží

Požadujeme:

- spolehlivost, pracovitost
- zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku nutná (průkaz na obsluhu VZV výhodou, ne podmínkou!)
- základní znalost práce na PC
- ochotu pracovat v 2-směnném provozu (v případě zastupování dovolených i noční směny)

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete sms a my Vám rádi zavoláme zpět.

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé mzdové ohodnocení s měsíčními bonusy
- 1 týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené/rok)
- dotované obědy v závodní jídelně
- pravidelný výplatní termín
- přátelský kolektiv

Místo pracoviště: Děčín

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha