Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KFT Kaplice spol. s r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10700310755 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Skladník/manipulant/logistik - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 17.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: znalost výrobního prostředí v oblasti kovovýroby, oprávnění na VZV + praxe, znalost práce na PC, orientace ve výkresové dokumentaci, německý/anglický jazyk. Náplň práce: organizace skladu, příprava dílů k expedici, sledování termínů dle systému, zajišťování povrchových úprav, příjem/výdej zboží, organizace a objednávání transportů. Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. plat, příspěvek na dopravu, příspěvek na pojištění, práce v mladém kolektivu, závodní stravování, práce na 1 směnu. Kontakt: Ing. Jana Hájková, tel: 380 300 652, email: jana.hajkova@k-ft.eu. Ověřeno 11.7.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail