Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10735950786 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, krátký a dlouhý pracovní týden, 12 hod směny, 9,00 - 21,00 hod. Požadujeme: vzdělání v příslušném oboru vítáno (příp. zaškolíme), spolehlivost, snaha učit se novým trendům, profesionalita, kreativita, loajalita, flexibilita, aktivní přístup k potřebám klientů, příjemné vystupování. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, zajištění ubytování, pracovní podmínky v příjemném prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, zlevněné vstupenky do Aquafora. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail