Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Technická podpora | poloviční úvazek | studenti VŠ

(referenční číslo: 2-30-213435/JD)

Rád by si získal praktické zkušenosti v oboru a ještě si přivydělal? Jsi student 3. nebo 4. ročníku a domluvíš se anglicky?

Mezinárodní společnost, zabývající se automatizační technikou, sídlící v Praze hledá kolegu do svého týmu.

Náplň praxe:

  • administrativní podpora týmu
  • spolupráce na technických projektech obchodního oddělení
  • práce s interními systémy společnosti
  • reporting

Smlouva: na dobu určitou s možností prodloužení
Nástup: dohodou
Časová náročnost: 20 hod týdně, flexibilní pracovní doba

Požadujeme:

  • student 3. nebo 4. ročníku VŠ
  • studované obory Automatizované systémy řízení technologických procesů NEBO regulované pohony
  • komunikativní angličtina
  • ochota dlouhodobě docházet 20h/týdně, kancelář Praha 9
  • chuť se učit, samostatnost

Nabízíme:

Benefity:

  • flexibilní pracovní doba
  • možnost získání praxe
  • spolupráce na hlavní pracovní poměr po ukončení VŠ

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 120 - 140 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Částečný úvazek