Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho klienta hledáme pracovité a zručné zaměstnance do skladu. Jedná se o jednoduchou činnost související s kompletací a balením vnitřního vybavení prodejen. Pokud máte chuť do práce a šikovné ruce, pak hledáme právě Vás! Zkušenosti ani věk nerozhodují.

Jednoduchá práce s nábytkem - pěkné bonusy, příležitost pro všechny

referenční číslo: 5870 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pro našeho klienta hledáme pracovité a zručné zaměstnance do skladu. Jedná se o jednoduchou činnost související s kompletací a balením vnitřního vybavení prodejen. Pokud máte chuť do práce a šikovné ruce, pak hledáme právě Vás Zkušenosti ani věk nerozhodují.

Náplň práce:
- kompletace objednávek, montování nábytku
- příprava a balení zboží určeného k přepravě zákazníkovi
- jednoduchá manuální činnost

Požadujeme:

- chuť do práce
- základní manuální zručnost – práce s aku vrtačkou, řezačkou, šroubovákem apod.
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, proaktivní přístup
- schopnost dopravovat se do místa výkonu práce

Nabízíme:

- skvělá příležitost pro všechny - PRAXE NENÍ NUTNÁ
- práce v dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny) PO-PÁ
- příspěvek na dopravu 800 Kč/měsíc
- bonus za docházku až 20 400 Kč
- zdarma poskytnutí, praní a čištění pracovního oděvu
- stabilní dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned
- možnost platového a profesního růstu po zapracování
- pracoviště Říčany – Jažlovice - 15 min. od metra "C" Opatov
- příjemné a klidné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Místo pracoviště: Říčany - Jažlovice

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha