Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Společnost INDEX NOSLUŠ hledá pro svého klienta hostesky a promotéry na podporu prodeje školních potřeb.

Hosteska/promotér školních pomůcek ve Vlašimi - 85 Kč/hod.

referenční číslo: 5582 | aktuálnost: 26. 7. 2016

Pro našeho dlouhodobého a významného klienta hledáme pracovité a reprezentativní hostesky/promotéry na Promo akci školních pomůcek s možností vlastní volby směn.

Promo akce bude probíhat denně v termínu od 15.8.2016 do 4.9.2016 v časech:
po-pá: 13-19 hod.
so: 10-19 hod.
ne: 12-19 hod.

Náplň práce:
- informování nakupujících o akčních nabídkách školních potřeb
- komunikace se zákazníky
- rozdávání letáků
- aktivní pomoc při orientaci v sortimentu

Požadujeme:

- ochotu odpracovat všechny, nebo alespoň 3-4 směny týdně
- reprezentativní vzhled a vystupování
- aktivní přístup, spolehlivost
- účast na zaškolení

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 85 Kč/hod.
- možnost volby směn
- příjemné pracovní prostředí
- odborné zaškolení před zahájením brigády
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Vlašim

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha