Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KOVO Engineering s. r. o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8364270716 | aktuálnost: 5. 1. 2017

Jsme prosperující firma s německou účastí, vyrábíme výměnné kontejnery pro užitková vozidla, nástavby na nákladní vozidla, tandemové přívěsy a podvalníky. Vzhledem k dynamickému rozvoji v oblasti výroby přívěsů hledáme kandidáta na pozici: VÝROBNÍ MISTR. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h. Požadavky: SŠ v oboru strojírenství, praxe na vedoucí pozici ve strojírenské výrobě, orientace v technických normách, postupech a výkresech, organizační a řídící schopnosti, spolehlivost, samostatnost, preciznost. Vedle předpokládaných odborných znalostí klademe důraz na vlastní samostatnou iniciativu a vysoké pracovní nasazení. Znalost německého jazyka a řidičské oprávnění skupiny B výhodou. Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň: rozdělení práce na pracovištích, efektivní řízení procesu výroby, koordinace výroby podle výrobních potřeb, plnění výrobního a ekonomického plánu, kontrola kvality - vstupní, mezioperační, výstupní, řízení a organizace skladů, zodpovídá za výsledky a motivaci podřízených, kontroluje jejich práci, zodpovídá za zajišťování a dodržování BOZP, PO a interních předpisů. Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností (cca. 30 tis. brutto), kvalitativní měsíční a roční prémie, příspěvek na penzijní připojištění, stabilní a perspektivní zaměstnání v Chebu, 20 dní dovolené, pravidelná zdravotní péče pro zaměstnance, společenské firemní akce, možnost nástupu ihned. Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: info@kovoengineering.cz nebo na adresu: KOVO Engineering s.r.o., Americká 16, 350 02 Cheb. Odpovědi na případné dotazy poskytneme na tel. 354 433 328 nebo 608 874 800; možný je i osobní kontakt na výše uvedené adrese na sekretariátu společnosti (Po-Pá 7:30-9:30 h - strukturovaný životopis s sebou).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

KOVO Engineering s. r. o., Danica Peukerová, sekretářka, info@kovoengineering.cz, +420 354 433 328

Odpovědět na inzerát