Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INSYS MICROELECTRONICS CZ, s.r.o.

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11417820725 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Zaměstnavatele lze kontaktovat a zasílat životopis na e-mail: lkuchynka@ac-heating.cz
Pracovní náplň:
Vedení jednání se zákazníky a partnery, poskytování technické podpory v oblasti routerů INSYS pro dálkovou diagnostiku strojů. Jedná se o nastavování počítačových sítí, virtuální privátní sítě, IP adresy a podobně.
Práce je u počítače v kanceláři na dálku radit telefonicky nebo přes vzdálenou plochu, případně výjezdy k zákazníkům po celé republice.
Znalost programování v jazyce C a operačního systému Linux je výhodou.
Nabízíme: Zaškolení, pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

INSYS MICROELECTRONICS CZ, s.r.o., Lubomír Kuchynka, jednatel, lkuchynka@ac-heating.cz, +420 777 651 188