Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog ve strojírenství

referenční číslo: 9603 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti jako technolog ve strojírenské výrobní společnosti a orientujete se v technické dokumentaci? Komunikujete anglickým jazykem a chcete pracovat na pozici TECHNOLOG ve STROJÍRENSTVÍ v Zlínském kraji?

Pokud ano, pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní nadnárodní společnost působící v strojírenském průmyslu hledá nového kolegu na pozici:

TECHNOLOG ve STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Realizace procesních a technologických změn
  • Zodpovědnost za řízení všech technologických procesů při zavádění nových výrobků
  • Podílení se na vývoji, provádění zkoušek
  • Spolupráce napříč společností
  • Zpracování a aktualizace technické dokumentace
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Min. 2 roky praxe na pozici technologa
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost technologií zpracování kovů velkou výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu, inovativní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha