Typ nabídky

Minimální mzda

Senior konzultant/KA - praha #2033077 (Praha, CZ)

referenční číslo: 2033077 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného týmu (nová pozice)

SENIOR KONZULTANT/KA

Jaká bude Vaše pracovní náplň:
·         Zodpovědnost a zajištění náboru zaměstnanců pro naše klienty převážně v oblasti IT / Engineering
·         Komunikace s klienty ohledně otevřených pozic, navazování úzkých profesních vztahů
·         Kreativní vytváření inzerátů a odpovědnost za vyřízení došlých žádostí o zaměstnání ·         Vyhledávání a výběr vhodných uchazečů (v databázích pro Vás vyhledává aktivně researcherka), vedení pohovorů, komunikace s kandidáty ·         Zadávání informací do interní databáze (s touto činností Vám bude pomáhat i Vaše asistentka)
·         Účast při obchodních schůzkách v pozici HR profesionála
·         Pravidelný reporting
·         Další činnosti spojené s aktivním náborem pro naše dlouholeté klienty

Předpoklady:
·         Minimálně SŠ vzdělání
·         PRAXE na OBDOBNÉ PRACOVNÍ POZICI v PERSONÁLNÍ AGENTUŘE MINIMÁLNĚ 1 ROK PODMÍNKOU (osobnosti bez praxe v PA nebo obdobně zaměřené společnosti bohužel nemůžeme zařadit do výběrového řízení)
·         Chuť pracovat na obsazování pracovních pozic a umění obsadit je
·         Schopnost vyjednávat způsobem WIN/WIN, umění dobrého uchazeče umístit
·         Samostatná osobnost, výsledkově orientovaná s proaktivním přístupem a zdravým selským rozumem
·         Profesionální vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a iniciativnost
·         Komunikativní znalost AJ velkou výhodou (ale není podmínkou)
·         Dobrá znalost MS Office, Outlook, internet, sociální sítě PODMÍNKOU

Nabízíme:
·         Výborné finanční podmínky
·         Podporu osobní asistentky/researcherky při zadávání inzerce, vyhledávaní a zadávání kandidátů z/do databází atd.
·         Důkladné zaškolení a předání velmi dobrých klientů
·         Různorodou práci a možnost plánovat si vlastní Time management - Home Office, zkrácená pracovní doba
·         Mobilní telefon s neomezeným tarifem a internetem
·         Možnost profesního a osobního růstu
·         Příjemné pracovní prostředí na Praze na Vinohradech
·         Výborný tým, který tráví společně i volný čas
·         Podílení se na vytváření strategie společnosti

Těšíme se na Váš profil i s fotografií a pár řádky o sobě, proč právě Vy byste chtěli být součástí našeho týmu :-).

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Ilona Schmidt, MBA na adrese ilona.schmidt@peopleconsulting.cz nebo na telefonu 731 116 153.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky.

„Prohlašuji, že na základě mnou zaslaných přesných a pravdivých podkladů souhlasím odpovědí na tento inzerát s tím, že společnost People Consulting s.r.o. se sídlem Za Zrcadlem 184, 251 01 Říčany u Prahy - Babice, IČO: 27960382 bude mnou zaslané podklady využívat ke zpracování za účelem zprostředkování zaměstnání, a to i včetně poskytnutí osobních údajů třetím osobám. Jsem si vědom/a svých práv podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejména o právu tento souhlas kdykoli odvolat. Pověřuji společnost People Consulting s.r.o. k získávání referencí od zaměstnavatele a k poskytování relevantních informací týkajících se údajů o mém zaměstnání. Údaje poskytuji dobrovolně a z vlastního zájmu a uvědomuji si, že uvedení jakékoliv nepravdivé informace, neuvedení podstatné informace nebo klamání je důvodem k okamžitému zrušení možnosti získání zaměstnání.“
 Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, sdělte nám tuto skutečnost a my Vaše údaje obratem vymažeme. Call Send SMS Add to Skype You'll need Skype CreditFree via Skype

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní