Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior obchodník – krmiva

referenční číslo: 10985 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Jste zkušený obchodník v oblasti zemědělství? Hledáte zázemí stabilní nadnárodní společnosti? Pak čekáme právě na Váš životopis
Mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje krmiv hledá pro různé regiony v rámci ČR do svého týmu tři kandidáty na pozici SENIOR OBCHODNÍK – KRMIVA (až 50.000,-) se zaměřením na skot, drůbež nebo prasata.

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vedení obchodních jednání
  • Poskytování odborného poradenství chovatelům
  • Pravidelné reportování

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti zemědělství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi v oblasti prodeje zemědělských produktů
  • Odborné znalosti v oblasti chovu skotu, drůbeže nebo prasat
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič“
  • Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, proklientský přístup

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Odborné školení a možnost osobního růstu
  • Automobil, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Česká republika

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha