Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LILAN, s.r.o.

Realitní makléři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9613130778 | aktuálnost: 6. 8. 2016

PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: okres Děčín
Nástup možný ihned.

Nabízíme:
• zajímavou a flexibilní práci
• 100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím
• odborné vedení majitelem realitní kanceláře
• vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme
• vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků
• možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech
• pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
• flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
• kompletní zázemí realitní kanceláře
• administrativní, právní, marketingová a IT podporu
• vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, online monitoring inzerce
• unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software
• tarif s neomezeným voláním
• vizitky, letáky, plachty
• moderní a reprezentativní kanceláře
• přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci

Požadujeme:
• výborné komunikační schopnosti
• reprezentativní vystupování
• sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
• spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
• vysoké pracovní nasazení
• přizpůsobení času potřebám klientů
• chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit
• zkušenosti v realitním oboru nebo přímého prodeje výhodou
• základní znalost práce na PC
• min. středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řídič)

Náplň práce:
• aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji
• zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
• vytváření prezentace nabízených nemovitostí
• provádění prohlídek nemovitostí
• vedení obchodních případů
• komunikace s klienty

Co bude realitní makléř k práci potřebovat?
• vlastní automobil, notebook, mobilní telefon

Co udělat v případě zájmu o pozici?
• zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na mail: lilancz22@gmail.com

Informace o náboru
V případě úspěšného absolvování výběrového řízení Vás rádi přivítáme v našem týmu a poskytneme Vám maximální podporu na cestě k obchodním úspěchům !
Připojte se do naší realitní rodiny, která Vám nechá vydělat dobré peníze příjemnou formou, přitom si to užít a mít čas i na soukromý život.
Pojďte to vyzkoušet a uspět i VY.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha