Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EuroCon Czech s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11402860706 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Místo výkonu práce: Masarykova 633/318, Ústí nad Labem.
Nejsme agentura práce. Jsme společnost, která se řadí mezi špičky v kontrolní činnosti. Zaměření společnosti EuroCon Czech je především na automobilový průmysl, kde naši kontroloři kontrolují 100% kvalitu vyrobených součástek a dílů. PRAXE NENÍ NUTNÁ, zaškolíme na pracovišti.
Popis pozice:
- Vizuální kontrola a třídění vad
- Drobné opravy dílů
- Balící práce
Požadujeme
- min. SOU (vyučen)
- čistý TR
- zdravotní způsobilost pro bezvadný zrak a pohyb
- spolehlivost a časovou flexibilitu
- dochvilnost a zodpovědnost za vykonanou práci
- dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti
- ochotu pracovat ve 2 -3 směnném provozu (8h - 12h směny)
Nabízíme
- hodinové ohodnocení 100Kč - 135Kč + bonusy
- při plnění docházky dle plánu a práce bez reklamací odměna 1500,--Kč/měs.
- navýšení mzdy v závislosti na výkonu
- dlouhodobé projekty s možností seberealizace
- možnost kariérního růstu (kontrolor senior, Team Leader, Project Leader)
- práce vhodná pro muže i ženy
- bezplatné zaškolení v oboru
- pracovní vybavení
- nástup možný ihned či dle dohody
- možnost pracovat na DPP, DPČ, HPP
Kontakt:Pohovor je možný Po - Pá na adrese Masarykova 750/316, ÚL - uchazeči ať se hlásí u pana Jiřího Hrubého

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 19 200 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha