Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ

Pracovníci veřejné správy v oblasti daní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11559240711 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 22. 10. 2016 tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Kraj Vysočina, Tolstého 1455/2, 586 01 Jihlava nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna2900@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky tqjn2cy.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo č. 290646 - vrchní referent / rada Oddělení vymáhací".
Další informace na http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/2521604
5 týdnů dovolené, stravenky

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 100 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail