Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr ve výrobě

referenční číslo: 13185 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Působil jste jako mistr ve výrobě a nebojíte se vést svůj tým? Umíte si zorganizovat práci a jste přirozeně vůdčí typ? Hledáte novou pracovní příležitost v přátelském kolektivu na pozici MISTR ve VÝROBĚ v okrese Blansko? Pak nám zašlete Váš životopis

Úspěšná společnost s celosvětovou působností hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

MISTR ve VÝROBĚ (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • řízení a organizace výroby
  • vedení týmu pracovníků
  • řešení problémů ve výrobě
  • dohled nad kvalitou a výsledky
  • reporting vedení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na pozici mistra ve výrobě
  • zkušenosti s vedením týmu
  • základní znalost anglického jazyka
  • organizační a vůdčí schopnosti

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci v přátelském kolektivu
  • zajištění závodního stravování
  • možnost využití příspěvku na dojíždění
  • příležitost k dalšímu vzdělávání
  • místo výkonu práce: okres Blansko

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha