Typ nabídky

Minimální mzda

Referent odboru mezinárodních věcí a Evropské unie

referenční číslo: BEBFEA4A | aktuálnost: 26.10.2016

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ

Náplň práce

• zajišťování diplomatického protokolu při oficiálních mezinárodních stycích ministra a jeho náměstků
• organizační zajištění zahraničních styků ministra a jeho náměstků
• alternace zaměstnance odpovědného za komplexní zajišťování agendy zahraničních pracovních cest zaměstnanců Ministerstva zdravotnictví (zpracování žádostí o zahraniční cestu, kalkulace, vyúčtování)
• alternace zaměstnance odpovědného za samostatné vedení valutové pokladny Ministerstva zdravotnictví spojené s odpovědností k ochraně hodnot svěřených k vyúčtování
• alternace zaměstnance odpovědného za chod sekretariátu odboru

Požadujeme

• ukončené vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu;
• úroveň znalosti cizího jazyka - znalost angličtiny odpovídající alespoň druhému stupni znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
• dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office)
• znalost anglického jazyka na úrovni B2
• samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
• organizační schopnosti a komunikační dovednosti
• pečlivost a důslednost
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou do roku 2017
• plný pracovní úvazek
• platové zařazení ve 10. platové třídě (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
• osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent odboru státní správy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy