Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů ve Stříteži u Jihlavy, hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici manipulačního dělníka/ce.

Nenáročná výroba obalů - extra bonusy i dovolená

referenční číslo: 6887 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů ve Stříteži u Jihlavy, hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici manipulačního dělníka/ce. Jednoduchá náplň práce zahrnuje: odebírání kartonových výrobků od strojů, vkládání výrobků a forem a kontrolu kvality vyrobených výrobků. Práce je vhodná pro všechny ženy i muže - bez ohledu na vzdělání i předchozí praxi - kteří se nebojí pracovat a jsou ochotni pracovat ve 2 směnách. Nabízíme odpovídající mzdu, týden dovolené navíc (protože odpočinku není nikdy dost) a různorodou práci v mezinárodní společnosti. Nástup možný IHNED

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav
- spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, manuální zručnost
- ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme:

- až 18.000 Kč/měsíc po zapracování (nástupní mzdu 14.000 Kč/měsíc)
- 5 týdnů dovolené
- různorodou a zajímavou náplň práce
- příjemné a moderní prostředí
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- uplatnění i pro uchazeče bez praxe a kvalifikace
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Jihlava

Region: kraj Vysočina

Obor: Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha