Grafton Recruitment s.r.o.

Elektromechanik výroby, až 25 000 Kč

(referenční číslo: 7-21-158633/JD)

Máte vzdělání v oboru elektro, zkušenosti ve výrobě a platnou vyhlášku 50?

Nabízíme pracovní pozici Elektromechanik pro významného klienta zaměřující svou činnost v oblasti strojírenství se sídlem na Písecku.

Náplň práce:

  • údržba strojů a zařízení ve výrobě

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru elektro
  • platná vyhláška č. 50/1978 §6
  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobě

Nabízíme:

Benefity:
Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Labajová Adéla

Odpovědět na inzerát