Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista helios orange

referenční číslo: 10672 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Vystudovali jste střední nebo vysokou školu technického nebo ekonomického zaměření? Jste komunikativní a máte zkušenosti s prací v systému Helios Orange? Rádi byste se v této oblasti rozvíjeli a stali se tak SPECIALISTY HELIOS ORANGE ve stabilní společnosti na Vysočině? Pak hledáme právě Vás

Prosperující mezinárodní vývojová společnost hledá nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA HELIOS ORANGE (20-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Podílení se na vývoji systému Helios Orange
  • Odhalování chyb a navrhování zlepšení
  • Zavádění programu do výroby, školení
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Kooperace s vývojáři systému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • Praxe ve výrobě, zkušenosti s programem Helios Orange
  • Znalost dalších ERP systémů velkou výhodou
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka
  • Týmový duch, ochota učit se, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Důkladné zaškolení, odborné vzdělávání
  • Možnost práce z domu, flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování, notebook, telefon
  • Další zaměstnanecké bonusy
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha