Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Geomine a.s.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11099000737 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Samostatný technolog (Pozice je vhodná i pro absolventy.)
Pracovní náplň a zodpovědnost:
- Kreslení ve 2D aplikacích
- Zodpovídá za výrobu prototypů/vzorkování výrobků
- Programuje CNC stroje včetně testování programů
- Kontroluje a uvolňuje výrobní procesy ověřovacích sérií
- Vytváří šablony / přípravky pro výrobu
- Předává informace kalkulantovi pro tvorbu kalkulací
Požadavky:
- Znalosti na úrovni SŠ vzdělání technického směru
- Znalost technologie strojírenské výroby
- Znalost čtení technické dokumentace
- Úspěšná praxe v oboru vítána.
- Znalost AJ výhodou (základy/pasivně)
- Komunikativnost, týmová práce
- Logické uvažování a technické myšlení
Nabízíme:
- Pracovní smlouvu na HPP v jednosměnném provozu
- Zaškolení na nabízenou pozici
- Odborné vzdělávání
- Zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
- Závodní stravování, stravenky
Místo výkonu práce: Příbram
Nástupní mzda: Bude stanovena dle prokázaných znalostí, úspěšné praxi a nabytým zkušenostem v oboru
Kontakt: Lenka Švandelíková 318 406 403, e-mail:prace@geomine.cz
Pohovory probíhají každý všední den po předchozí telefonické dohodě od 7:00 do 15:30. Kontaktovat nás můžete telefonicky i mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 19 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha