Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TorriaCars s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11210660735 | aktuálnost: 21. 8. 2016

Hledáme na pozici skladníka schopného pracovníka. Zabýváme se velkoobchodní i maloobchodní distribucí v oblasti auto-moto a nářadí.

Požadavky:
- dokončená střední škola
- dobré organizační schopnosti
- zkušenosti s:
• prací ve skladu
• manipulací zboží ve skladu
- zodpovědnost
- časová flexibilita
- komunikační schopnosti
- pracovní obuv a oblečení

Nabídka:
- práce na hlavní pracovní poměr
- skvělá pracovní doba přes týden (Pondělí – Pátek (7:30 – 16:00))
- místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
- zázemí silné prosperující společnosti s mezinárodní působností
- práce v příjemném a dynamickém kolektivu
- seriózní jednání
- zvýhodněné ceny firemních produktů
- vzdělávání v oblasti sortimentu
- nástup dohodou

Pracovní náplň:
- příjem zboží, expedice,
- tvorba zásilek pro přepravní společnost,
- inventury skladu,
- zodpovědnost za dodržování termínů příjmů a výdeje zboží ve skladu,
- kontrola kvality zásilek

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 16 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha