Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Regionální manažer/KA pro expozituru Hradec Králové

referenční číslo: BDD49CF5 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici.

REGIONÁLNÍ MANAŽER/KA pro expozituru Hradec Králové

Vybranému kandidátovi/kandidátce nabízíme možnost uplatnění ve stabilní společnosti.
Hledáme kolegu či kolegyni s obchodním duchem a uměním vést tým obchodníků.

Pracovní náplň:

•Zodpovědnost za plnění obchodního plánu v rámci regionu
•Aktivní nábor, výběr a zaškolování specialistů právní ochrany (obchodníků)
•Vedení, koučing a motivace specialistů právní ochrany
•Podpora specialistů na obchodních jednáních
•Vyhodnocování obchodních výsledků a pravidelné reportování
•Rozvoj a prezentace značky společnosti v rámci regionu
•Zodpovědnost za regionální marketingové akce

Co Vám nabízíme:

•Práci na manažerské pozici v obchodu formou hlavního pracovního poměru
•Zázemí silné mezinárodní společnosti
•Adaptační program pro nově nastupující zaměstnance
•Propracovaný systém vzdělávání a tréninků
•Perspektivu profesního a osobního růstu
•Možnost šířit službu právní ochrany v bezkonkurenčním prostředí
•Motivující finanční ohodnocení (pevnou mzdu + motivující pohyblivá složka)

Požadujeme:

•SŠ/ VŠ vzdělání
•Prokazatelné zkušenosti a výsledky z oblasti obchodu (nejlépe z pojišťovnictví)
•Pozitivní přístup, tvůrčí myšlení a dovednost motivovat podřízené
•Praktické zkušenosti s efektivním vedením obchodního týmu výhodou
•Manažerské a organizační schopnosti a dovednosti
•Zkušenosti s náborem a výběrem obchodních zástupců (na IČO) vítány
•Vysoká orientace na výsledky, pracovní nasazení a vytrvalost
•Účinné komunikační, prodejní a prezentační dovednosti
•ŘP skupiny B (aktivní řidič)
•Trestní bezúhonnost

Svůj životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mailem na kariera@das.cz.

Těšíme se na Vaše reakce.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha