Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici nakládka/vykládka kamionu.

Brigáda ve skladu - překládka zboží - až 100 Kč/hod.

referenční číslo: 6270 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici nakládka/vykládka kamionu. Ranní směny 5:30-8:00 hodin a odpolední od 15:00-21:00 od po-pá. Možnost výběru směn a plánování směn na měsíc dopředu. Podmínkou není chodit na obě směny. Neváhejte nás kontaktovat a přivydělat si. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- práce s paletovým vozíkem
- úklid ve skladu
- vykládka/nakládka zboží

Požadujeme:

- spolehlivost, fyzickou zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- mzdu za ranní směny 250 Kč/směna, mzdu za odpolední směnu 80 Kč/hod.
- možnost výběru směn
- pravidelnou měsíční nebo týdenní výplatu mzdy
- možnost dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha