Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí zdravotní sestra

referenční číslo: 11251 | aktuálnost: 31. 7. 2016

Máte VŠ vzdělání v oboru Všeobecná sestra a hledáte novou pracovní výzvu? Jste vůdčí typ se smyslem pro pečlivost a vstřícným přístupem k lidem? Jste komunikativní a flexibilní?
Ano? Tak na nic nečekejte a ozvěte se nám

Moderní česká společnost působící v oblasti péče o seniory, pacienty a znevýhodněné klienty v jejich domácnostech hledají do svého týmu novou posilu na pozici:

VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA (OD 28.000,-Kč)

Náplň práce

  • vedení a zodpovědnost za tým pracovníků
  • provádění vstupních návštěv u nových klientů
  • odborná podpora při akvizici nových partnerů
  • konzultace s ošetřujícími lékaři

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání, obor Všeobecná sestra
  • zkušenosti s intenzivní péčí a domácí péčí
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • komunikativnost a nadšení pro práci

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební telefon a notebook
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: Praha

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha