Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Výpomoc na prodejně s módou Teplice

(referenční číslo: 8-13-223510/JD)

Hledáme brigádníka na výpomoc do prodejny s módou v OC Galerie Teplice v termínech:

4. - 7.12.2016
18. - 21.12.2016

Ve všech uvedených dnech je pracovní doba 5:00 - 9:00

Náplň práce: nastřelování štítků na oblečení.

Požadujeme:

  • věk minimálně 18 let
  • časová flexibilita
  • zkušenost v obchodě výhodou

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 92 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Částečný úvazek