Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Finanční Institut s.r.o.

Finanční poradci specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9178340791 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici poradce/poradkyně pro rodinné finance. Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba.

Náplň práce: realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti; spolupráce s analytickým oddělením; nastavení optimálního portfolia klienta.

Požadavky: ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání; výpis z rejstříku trestů; řidičský průkaz sk. B; výborné komunikační dovednosti; vlastní automobil a notebook.

Zaměstnavatel nabízí práci ve společnosti se silným kapitálem; zajištěnou klientelu call centrem společnosti; podporu do začátku 42000,- Kč + provizní odměny z vlastní produkce; zázemí pobočky a veškerý servis; možnost kariérního růstu v rámci společnosti na pozice Oblastního manažera/Regionálního ředitele s možností osamostatnění se jako samostatný podnikatelský subjekt - majitel franšízy FI.

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: personal.oddeleni.nachod@financni-institut.cz (do předmětu uveďte přesný název pozice). Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail