Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HF servis s.r.o.

Obchodně technický zástupce

referenční číslo: BD4A873F | aktuálnost: 22. 11. 2016

Hledáme obchodní zástupce pro regiony:

- Střední Čechy
- Hlavní město Praha
- Jihomoravský kraj
- Ústecký kraj

Preferujeme uchazeče z těchto oblastí:
Jižní Morava – Brno a okolí
Středočeský kraj – Beroun, západní část Kladno, Slaný a okolí těchto měst

Náplň práce:

- jednání s klíčovými zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- řízení obchodní činnosti, prezentace, analýza trhu
- zajišťování poprodejního servisu
- poradenská činnost

Požadujeme:

- ukončené SŠ nebo VŠ technického směru
- zkušenosti v oblasti obchodu (výhodou je praxe v oblasti prodeje portfolia firmy: www.hfservis.cz)
- schopnost komunikace
- samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- řidičský průkaz sk. B, auto
- živnostenský list

Nabízíme:

- finanční podpora v prvních měsících začátku spolupráce
- vstupní obchodně-technické školení
- stálý rozvoj odborných a prodejních znalostí
- perspektivní práce v úspěšné firmě
- možnost kariérního růstu
- vysoké platové ohodnocení díky zajímavé výši provize
- asistence techniků a manažera prodeje dle potřeby

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Specializace: account manager, obchodní zástupce, obchodník, prodejce, obchodně technický zástupce

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha