Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce

referenční číslo: BD4A873F | aktuálnost: 23.08.2017

HF servis s.r.o.

Náplň práce

Hledáme obchodní zástupce pro regiony: - Střední Čechy - Hlavní město Praha Preferujeme uchazeče z těchto oblastí: Středočeský kraj – Beroun, západní část Kladno, Slaný a okolí těchto měst

Náplň práce:

- jednání s klíčovými zákazníky - vyhledávání nových zákazníků - řízení obchodní činnosti, prezentace, analýza trhu - zajišťování poprodejního servisu - poradenská činnost

Požadujeme

- ukončené SŠ nebo VŠ technického směru
- zkušenosti v oblasti obchodu (výhodou je praxe v oblasti prodeje portfolia firmy: www.hfservis.cz)
- schopnost komunikace
- samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
- řidičský průkaz sk. B, auto
- živnostenský list

Nabízíme

- finanční podpora v prvních měsících začátku spolupráce
- vstupní obchodně-technické školení
- stálý rozvoj odborných a prodejních znalostí
- perspektivní práce v úspěšné firmě
- možnost kariérního růstu
- vysoké platové ohodnocení díky zajímavé výši provize
- asistence techniků a manažera prodeje dle potřeby

Místo pracoviště: 25, Plešnice, 33033

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodník, obchodně technický zástupce, prodejce

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity