Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Technistone, a.s.

Elektrotechnici a technici energetici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11290920766 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Jsme dlouholetým českým výrobcem tvrzeného kamene, co obchoduje s více než 75 zeměmi světa. Pro svůj výrobní závod v Hradci Králové hledáme:
ELEKTRO-TECHNOLOG/-ŽKA, co umí programovat PLC SIMATIC S7
- PP na dobu určitou 6 měsíců, poté na dobu neurčitou; nástup možný ihned; pružná pracovní doba
- Jste pracovitý, strukturovaný, máte praktické zkušenosti s programováním Simatic? Chcete se podílet na nastavování a posouvání výrobních technologií v našem provoze?
- Náplň práce: programování a nastavování PLC SIMATIC S7 technologie, výrobních linek; testování výrobních zařízení; administrativní činnosti spojené s prací; plánování práce elektroúdržby ve spolupráci s mistrem údržby; práce s technickou dokumentací
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro, automatizace, popřípadě jiný příbuzný obor; nutnost platné vyhlášky č. 50, § 6; praxi v programování PLC systémů SIMATIC S7/S5; velmi dobrá základní znalost měření a regulace, slaboproud; komunikativní Angličtina výhodou; samostatnost, důslednost; smysl pro týmovou práci a komunikativnost; flexibilita; orientace na výsledek a kvalitu odvedené práce; dobrý zdravotní stav; nutnost vlastní dopravy na nepřetržitý provoz
- Nabízíme: zázemí rostoucí firmy na výrobu tvrzeného kamene; týmové prostředí - táhneme za jeden provaz; adekvátní platové ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy; stravenky v hodnotě 70 Kč; příspěvek 300 Kč/měsíčně na penzijní pojištění; možnost čerpání 2 dnů volna v nemoci v režimu "sick day"; možnost užívání firemních kurzů AJ
- V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na email: kubicova@technistone.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha