Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí dodavatelské kvality

referenční číslo: BD210124 | aktuálnost: 24.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Povedete tým specialistů dodavatelské kvality
- Budete vystavovat reklamace na neshodné díly
- Povedete reklamační řízení s dodavateli v anglickém jazyce
- Budete kontrolovat a sledovat nápravná opatření od dodavatelů
- Povedete statistiku dodavatelských reklamací
- Budete zpracovávat vzorkování dodavatelských dílů

Požadujeme

- Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Zkušenosti s vedením týmu
- Anglický jazyk - povedete reklamační řízení v anglickém jazyce
- Zkušenosti s PPAP dokumentací, s vedením 8D reportu
- Znalost FMEA a Kontrolního plánu

Nabízíme

- Obědy zdarma
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Finanční odměny každý půlrok
- Zaměstnání u jednoho z předních světových výrobců v oblasti automotive

Místo pracoviště: Nýřany

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita