Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hill´s Pet Nutrition Manufacturing, s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11082540710 | aktuálnost: 9. 7. 2016

8.7.2016/ SŠ,VŠ technického zaměření (strojní, elektromechanik, elektrotechnik), zkušenosti
s plánovanou a autonomní údržbou, TPM, dobrá znalosti AJ, výhodou zkušenost s vedením týmu údržby, SAP.
Náplň práce: řízení preventivní údržby oprav a změn na výrobním zařízení a pomocných technologiích, implementace autonomní údržby a dohled na její realizaci, plánování a efektivní využití finančního rozpočtu údržby, školení zaměstnanců.
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Výhody: firemní benefity, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dojíždění, výrobní bonus, příspěvek na penzijní připojištění.
V případě zájmu je třeba nejdříve zaslat životopis a domluvit si osobní schůzku.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 36 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha