Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rieter CZ s.r.o.

Rieter CZ s.r.o. je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je systémovým dodavatelem v oblasti textilního strojírenství. Naše společnost nabízí uplatnění na pozici:

Specialista - CAM

referenční číslo: BD04A500 | aktuálnost: 30. 12. 2016

Jsme výrobci strojů, které dodáváme do celého světa. Koncern Rieter má své výrobní jednotky v mnoha světových zemích. Aktuálně poptáváme specialistu, který se bude na celokoncernové úrovni zabývat nastavováním a optimalizací procesů týkajících se využívání systémů CAM s návazností na CAD.

Mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit zavádění, úprava a nastavení standardů pro programování obráběcích strojů pomocí CAD/CAM systémů. Ve spolupráci s lokálními týmy se budete podílet na optimalizaci nastavení strojního zařízení a provádět koučování těchto týmů. Mezi další velice zajímavé povinnosti bude patřit spolupráce na projektech zavádění nových výrob (NPI projekty) a práce na rozsáhlejších optimalizačních projektech.

K této pozici patří také cestování, které je v naší společnosti nadstandardně kompenzované. Na cestách budete trávit až 40% ročního pracovního času. Cesty jsou však dlouhodobě plánované a jejich frekvenci budete do značné míry ovlivňovat.

Požadujeme:

Je pro nás nutná znalost strojařiny a praxe v práci s CAM systémy. Požadujeme tedy středoškolské či vysokoškolské vzdělání ve strojírenském oboru či příbuzných oborech.

Cenná je pro nás předchozí zkušenost s projektovým managementem nejlépe v nadnárodní společnosti.

Nabízíme:

Pozice je vhodná pro kandidáta, který chce pracovat v mezinárodním prostředí a ovlivňovat svou prací nastavení důležitých výrobních procesů v celém koncernu.

Práce nabízí velmi silný potenciál k rozvoji manažerských i profesních dovedností.

Vysvětlovat Vám jaké všechny skvělé benefity nabízíme je snad zbytečné. Pokud na to jedete, jukněte na www.rieter.jobs.cz, a když už tam budete, doporučujeme sekci Produkty a technologie.

Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Specializace: project manager, strojní inženýr, technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail