Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Agrodružstvo Zábřeh

Technici agronomové

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10797850754 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání příslušného směru, odborné znalosti v oblasti ochrany a výživy zemědělských plodin, práce na PC, ŘP skupiny B podmínkou, T,C výhodou. Zodpovědný a aktivní přístup, časová flexibilita, organizační a komunikační schopnosti. Praxe v oboru vítaná - není podmínkou. Příležitost i pro absolventy!
Náplň práce: Organizace a kontrola provozu střediska rostlinné výroby, evidence spojená s vykonávanou profesí. Nástup možný ihned.
Životopis zasílejte na kontaktní email.
Zaměstnanecké výhody: Služební vozidlo a telefon, závodní stravování s příspěvkem, 5 týdnů dovolené, další benefity s ohledem na odpracovanou dobu. Kontakt: e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail