Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektromechanik - měření a regulace

referenční číslo: 12291 | aktuálnost: 26. 8. 2016

Máte vzdělání v oblasti elektro (slaboproud) a vyznáte v automatizaci a M&R? Pokud ano, přihlaste se do tohoto výběrového řízení

Výrobní firma hledá do svého provozu nového kolegu na pozici:

ELEKTROMECHANIK - MĚŘENÍ a REGULACE

Náplň práce

  • opravy a údržba automatických strojů ve výrobě
  • údržba zařízení měření a regulace (teplotní a průtoková čidla)
  • zodpovědnost za plynulý provoz strojů
  • spolupráce s elektrikáři a ostatními pracovníky

Požadujeme:

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • odbornou způsobilost dle vyhlášky 50§6
  • zkušenosti v oblasti slaboproudé elektrotechniky
  • zkušenost v oblasti M&R, automatizace
  • zkušenost s nastavováním a programováním výrobních strojů velkou výhodou
  • znalost pneumatiky výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota práce ve směnném provozu

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost kariérního postupu
  • týden dovolené navíc
  • příplatky za odpolední a noční směny + víkendy
  • další odměny na základě hospodářského výsledku
  • možnost bydlení ve služebním bytě
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Opava

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha