Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZEBR s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11151930727 | aktuálnost: 13. 8. 2016

21.7.2016/ SŠ/SOU obor strojírenství/elektrotechnika, zkušenost se servisní činností výrobních zařízení, praxe v oblasti pneumatiky/hydrauliky výhodou, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, ŘP sk. B, ochota cestovat, vyhláška 50/78 Sb., technicky orientovaná osobnost, pečlivost, flexibilita, dobré komunikační dovednosti pro komunikaci s dodavateli a zákazníky, odpovědnost a samostatnost při plnění úkolů, znalost práce na PC (MS Office). Montáž a zprovoznění dodávaných zařízení v závodech zákazníků po celém světě. Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a celosvětovou působností, různorodou a zajímavou práci v oblasti výroby zařízení pro stínící techniku, možnost profesního růstu a vzdělávání, práci v přátelském kolektivu, motivující finanční ohodnocení, výkonnostní prémie, práce na plný úvazek v jednosměnném provozu (7-15,30 hod.), smlouva na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu, bezplatné kurzy AJ ve firmě, dotované závodní stravování, zvýhodněné tarify mobilních operátorů pro zaměstnance a rodinné příslušníky, možnost profesního rozvoje a kariérního růstu. Kontaktní osoba Lucie Krejzová, tel.: 773 931 260 nebo lucie.krejzova@zebr.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail