Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro logistickou společnost s více než dvacetiletou tradicí hledáme vhodné kandidáty na hlavní pracovní poměr na pozici: „Teamleader pomocných skladníků“

Teamleader pomocných skladníků, až 19.000 Kč

referenční číslo: 6001 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Pro logistickou společnost s více než dvacetiletou tradicí hledáme vhodné kandidáty na hlavní pracovní poměr na pozici: „Teamleader pomocných skladníků“ pro jednorázový projekt od září minimálně do konce roku s možností prodloužení.

Náplní práce bude vedení dvoučlenného týmu brigádníků, se kterými budete společně třídit, balit a kompletovat zboží ve skladu. v rámci vykonávání práce budete také brigádníkům přidělovat práci a kontrolovat správnost jejího provedení. Jako teamleader rovněž povedete drobnou administrativu (skladovou evidenci) a budete odpovídat za daný projekt.

Jedná se o práci na dvousměnný provoz od pondělí do pátku (ranní směny 5:55 – 13:55, odpolední směny 13:55 – 21:55). Místo výkonu práce se nachází ve skladu zboží ve Šlapanicích a je dobře dostupné přímou linkou MHD přímo z centra Brna (asi 20 min.). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

V případě zájmu prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

Požadujeme:

- Čistý trestní rejstřík
- Samostatnost, spolehlivost, pracovitost
- Schopnost vedení kolektivu
- Zkušenosti s prací ve skladu a obsluhy nízkozdvihu výhodou
- Nástup od 1.9.2016

Nabízíme:

- Spolupráci na hlavní pracovní poměr
- Mzdové ohodnocení až 19 000 Kč/měsíc (odpovídá 100 Kč/hod. 10 Kč/hod .za docházku 10 Kč/hod. bonus za úspěšné zvládnutí projektu)
- Příplatky dle zákoníku práce
- 1 týden dovolené navíc
- Docházku na dvousměnný provoz
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Místo výkonu práce nedaleko centra Brna

Místo pracoviště: Šlapanice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail