Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

RADIOHOUSE s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11457540770 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Náplň práce:
- přímý obchod, každodenní jednaní s managementem firem
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- péče o stávající klienty
- konzultace, návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního spotu
- kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu (samostatné vedení obchodních případů)
- tvorba a prezentace cenových nabídek/reporting
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- znalost regionu Libereckého kraje
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič - podmínkou)
- znalost práce na PC (MS Office)
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
- vynikající komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
- orientaci na stanovené cíle a výsledky
Nabízíme:
- zaměstnanecký poměr nebo externí spolupráce
- zázemí největšího rádiového domu v ČR
- služební automobil, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené
- vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice
- odpovídající finanční ohodnocení (fixní plat + provizní složka)
- uvedení do znalosti mediální oblasti

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

RADIOHOUSE s.r.o., Kateřina Stejskalová, katerina.stejskalova@radiohouse.cz