Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista optimalizace procesů

referenční číslo: 6 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Absolventi strojírenských vysokých škol, neváhejte. Hledáme specialistu optimalizace procesů, který se nebojí přijít s vlastními nápady. Je to pro Vás zajímavé? Pak čtěte dál

Významná strojírenská společnost hledá nové kolegy/yně na pozici:

SPECIALISTA OPTIMALIZACE PROCESŮ

Náplň práce

  • Optimalizace procesních postupů výrobních provozů
  • Komunikace s vedením výrobních provozů a dalšími technickými pracovníky
  • Reporting a analýzy
  • Podílení se na implementaci metod PI na různých úsecích provozu

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • Analytické myšlení, prezentační dovednosti
  • Znalost metod průmyslového inženýrství
  • Aktivní přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Další profesní vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Lokalita pracoviště: práce na Olomoucku

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha