Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka klientského realitního centra - HPP

referenční číslo: BC61C204 | aktuálnost: 02.05.2017

RAK CZ a.s.

Náplň práce

Popis pozice:

Zajištění chodu kanceláře, asistentská podpora všech činností a procesů společnosti

Požadujeme

- Příjemný hlas, nadstandardní komunikační schopnosti a dovednosti
- Proaktivní přístup v pracovních úkonech a následných aktivitách
- Samostatnost, komunikativnost, pozitivní a kladný přístup ke všem činnostem vedoucím k potencionálním obchodním příležitostem
- Uživatelská znalost práce s PC
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Chuť na sobě pracovat, dále se vzdělávat, rozvíjet se a zdokonalovat se

Nabízíme

- individuální přístup na úrovni firmy s tradicí na realitním trhu od roku 1990 - vstřícný a kolegiální kolektiv - možnost uplatnit se bez ohledu na věkovou kategorii - komplexní zaškolení a adaptaci na nové podmínky v systému managementu kvality u všech hlavních činností - profesionální školící systém - stálou podporu při akviziční činnosti Sídlo a kancelář společnosti: RAK CZ a.s. Revoluční 11 110 00 Praha 1 tel.: 602 360 342 e-mail: svatosova@rak.cz

Místo pracoviště: Praha a okolí

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, obchodní asistent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita