Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik kontroly s AJ

referenční číslo: 12183 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Hledáte práci na pozici TECHNIKA KONTROLY ve středočeském kraji? Jste technicky zdatní a máte zkušenosti s měřením na 3D přístrojích? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná nadnárodní společnost, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledá novou posilu svého týmu na pozici:
TECHNIK KONTROLY s AJ (24-27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zastřešení kontroly dodaného zboží a následné

odstraňování špatných výrobků

  • Práce s technickou dokumentací
  • Provádění 3D měření, analýzy
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Praxi v oboru kvality
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Práci pro nadnárodní úspěšnou společnost
  • Možnost firemního vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvky na pojištění
  • Možnost závodního stravování
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha