Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

REGENERSIS (Czech) s.r.o.

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10452270794 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Zabýváme se opravou elektroniky, jako jsou tablety, notebooky, základové desky, čtečky do skladu, scannery, apod. Spolupracujeme s významnými klienty z celé Evropy. Pro novou linku - opravy základových desek - aktuálně hledáme kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK JUNIOR
Tvojí náplní práce bude: Diagnostika základový desek pro opravy smartphone, tabletů, notebooků. Posuzování způsobu opravy na základě finanční výhodnosti (scrapovost). Nahrávání firmware. Pájení komponent, výměna čipů.
Co očekáváme:
SOU/ SŠ (ideálně elektro (slaboproud), nebo mechanik opravář). Předchozí zkušenost v obdobném pracovním zaměření - výhodou. Zkušenost s opravami ze servisu nebo praxe jako servisní technik - výhodou. Min. základy AJ, schopnost základní domluvy. Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, schopnost týmové spolupráce, flexibilita.
Co můžeme nabídnout:
Zajímavou práci v perspektivním oboru IT, elektroniky. Zaměstnání v nové moderní společnosti, v příjemném kolektivu. Možnost profesního růstu, dáváme příležitost růstu Tvého potenciálu.
Půl roční odměny pro nejlepší zaměstnance, 5 týdnů dovolené, stravenky (80kč/den), firemní akce (Sportovní den, vánoční večírek, atd.). Vstupní zaškolení, možnost školení v zahraničí (nutná znalost AJ, popř. NJ). Pracovní doba: 7,00-15,30h.
Staň se součástí našeho týmu, neváhej a zašli životopis na email: jana.kucerova@regenersis.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 15 800 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail