Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Produktový specialista

referenční číslo: 10415 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Jste aktivní, iniciativní člověk s technickým myšlením. Máte praxi v logistice či obchodu? Domluvíte se anglicky? Zašlete nám Váš životopis Hledáme právě Vás

Stabilní výrobní společnost v okolí Prahy hledá do svého týmu produktového specialistu

Náplň práce

  • komunikace a vyjednávání s dodavateli
  • příprava nabídek, kalkulací a komunikace s obchodními zástupci a zákazníky
  • poradenství obchodním zástupcům a zákazníkům
  • výběr a uvádění novinek od svěřených dodavatelů, akční nabídky, vyhodnocování akcí
  • objednávky produktů, optimalizace skladových zásob

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxi v logistice, obchodu (praxe výhodou)
  • středně pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka
  • proaktivní přístup, samostatnost, inovativní myšlení
  • technické myšlení
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • stabilní společnost s dobrým jménem na trhu
  • až 25 dnů dovolené dle odpracované doby u společnosti
  • 13. plat
  • osobní automobil k soukromému využití, mobilní telefon, notebook
  • jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování
  • akce, teambuilding
  • přátelský kolektiv
  • pracoviště- Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha