Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sdružení na pomoc tělesně postiženým dětem - Help me

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11553240776 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Kontakt:
Nabídky zasílejte e-mailem:
helpme.plzen@seznam.cz (včetně životopisu)
Kontaktní telefon: 721 740 332

Hledáme pracovníka na pozici:
Asistent sociální péče
Pracovní náplň:
Asistent tělesně postižené vozíčkářky - hygiena, oblékání, přesuny na mechanický vozík, WC, podávání stravy, doprovod na osobní aktivity, k lékaři apod.
Požadavky:
Vzdělání: ÚSO
- Dobrý zdravotní stav,
- Vstřícný přístup
- Empatie
- Zájem o práci v této oblasti
- Spolehlivost, v případě přijetí doložení beztrestnosti
- Vzdělání v oboru výhodou - není podmínkou
- Vhodné i pro absolventy
Pracovní doba:
úvazek v rozsahu cca 25 hodin týdně dle dohody. Uvedená výše mzdy platí pro plný úvazek (rovněž možný)
Možno i jako dlouhodobá brigáda
Nástup:
po zkušebním zaškolení možno ihned či po dohodě

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Sdružení na pomoc tělesně postiženým dětem - Help me, Ivana Boudová, předsedkyně sdružení, helpme.plzen@seznam.cz, +420 721 740 332