Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Koordinátor čistoty

(referenční číslo: BBF22376)

Hlavní náplň práce:
Koordinace aktivit souvisejících s čistotou výrobku DNOX
Zadávání a vyhodnocování zkoušek zbytkových nečistot (dle VDA19)
Zavádění specifikací zkoušek čistoty do objednacích předpisů nakupovaných dílů (včetně schválení dodavatelem)
Snižování zmetkovitosti zapříčiněné nečistotami klíčových nakupovaných dílů
Definice (revize) interních a zákaznických předpisů čistoty pro výrobky a komponenty
Vedení S-CIP projektů

Očekáváme:
VŠ technickéhonebo ekonomického směru
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Logické a analytické myšlení
Znalost norem VDA 19, ISO 16232 a navazujících norem výhodou
Praxe min 2 roky (v automobilovém průmyslu výhodou)

Nabízíme:
zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
systém odborného zaškolení
možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
možnost uplatnění i pro absolventy
cafeterie - možnost čerpání kreditů v hodnotě 8 000Kč ročně
a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání