Typ nabídky

Minimální mzda

Statik - Samostatný projektant

referenční číslo: BBD91DFE | aktuálnost: 03.04.2018

STA-CON s.r.o.

Zavedená projekční kancelář v oboru statika pozemních konstrukcí, hledá nového kolegu na pozici samostatného projektanta statiky.

Náplň práce

  •  práce projektanta v oboru statika pozemních staveb
  • spolupráce na projektech ve stupních od DUR až po DPS
  • různorodost navrhovaných staveb (novostavby, rekonstrukce, železobetoné konstrukce, ocelové konstrukce, dřevěné konstrukce)
  • samostatné vedení jednotlivých projektů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru, specializace statika stavebních konstrukcí
  • samostatné vedení projektu
  • komunikativnost
  • znalost AutoCAD, FEAT, RFEM, RSTAB, Microsoft Office
  • řidičský průkaz sk.B
  • znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

  • nadprůměrné platové ohodnocení (odměny za realizované projekty)
  • benefity (stravenky, ...)
  • samostatnou práci
  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost nástupu ihned

Jestliže Vás tato pracovní příležitost zaujala zašlete, prosím, Váš profesní životopis s úvodním dopisem formou e-mailu.

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Neklanova 18/120, Praha 28, 128 00

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské