Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k. s.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11530150702 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem, Znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou, schopnost přijímat samostatná rozhodnutí. Komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti (týmová spolupráce), stresová odolnost, schopnost práce pod tlakem,

Náplň práce: Zajišťuje prodej autopotahů jednotlivé obchodní skupiny výrobků. Zajišťuje nákup veškerého materiálu k výrobě potahů dané obchodní skupiny výrobků, včetně vzorků s příslušnou výkresovou dokumentací ve spolupráci se skladem vyřizuje kvantitativní reklamace, Podílí se na vyřizování kvalitativních reklamací vůči dodavatelům a odběratelům, iniciuje změny předpisové dokumentace, přispívá k dosahování cílů a postupnému naplňování politiky jakosti. Zodpovědnost za: Zodpovídá za dostatek materiálu k výrobě potahů dané obchodní skupiny výrobků, zodpovídá za správné, včasné a úplné dodávky výrobků k zákazníkům. Praxe v oboru výhodou.
Své nabídky se strukturovaných životopisem zasílejte do 12.10.2016 na adresu: Martina Marešová, Dubická 1800, Česká Lípa. Tel. č. 487/803 401 ,email: martina.maresova@adient.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 29 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha