Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr výroby

referenční číslo: 11014 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Jste technicky zdatný a máte praxi ideálně ve strojařině? Jste komunikativní a organizačně schopný? Pak jste ten pravý kandidát pro nás

Rozvíjející se společnost se zahraniční účastí zabývající se zakázkovou výrobou hledá do svého týmu kolegu na pozici:

MISTR VÝROBY

Náplň práce

  • vedení týmu (operátoři, předáci)
  • zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a produktivitu dle výrobního plánu
  • reporting výroby a neshod na svěřeném úseku
  • kooperace s ostatními odděleními společnosti
  • podílení se na optimalizaci pracovišť, procesů a výrobních postupů
  • hodnocení podřízených zaměstnanců, vedení docházkového systému
  • plnění nastavených cílů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením osob
  • AJ – komunikace na mírně pokročilé úrovni
  • znalosti principů štíhlé výroby (KANBAN, 5S, metody trvalého zlepšování atd.)
  • schopného člověka se zodpovědností, smyslem vést a motivovat

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • obědy a nápoje zcela zdarma
  • Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha