Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Celní jednatelství Zelinka s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11233740721 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.
NÁSTUP IHNED
Příležitost pro absolventy VŠ
Co bude Vaší náplní práce: administrativní podpora kanceláře, zajištění chodu recepce, péče o návštěvy, příprava meetingů, evidence smluv a dalších dokumentů a jejich archivace, komunikace s dodavateli, intenzivní práce s PC (MS Office - Outlook, Word, Excel, PowerPoint atd.)
Očekáváme: minimálně SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, MS Office - uživatelsky; Excel, Word - pokročile, znalost AJ - středně pokročilá úroveň, praxe v marketingu výhodou, časová flexibilita, organizační schopnosti vlastní práce, dochvilnost, preciznost a zodpovědnost
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení (20 000 - 23 000 Kč/měsíc), příspěvek na stravné, příspěvek na sportovní aktivity, další zajímavé benefity, nástup ihned nebo dle domluvy

S pozdravem
Chvalová Šárka
HR specialist
e-mail: sarka.chvalova@zelinka.cz
www.zelinka.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail