Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

in-tech Automotive Engineering s.r.o.

Techničtí a odborní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10857940702 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Místo výkonu práce:
Ptácká 20, Mladá Boleslav
Prvotní kontakt: emailem: katerina.beranova@in-tech-automotive.cz
Náplň práce: testování automobilové elektroniky na testovací platformě či na vozidlech nové generace, zajištění vývoje a testování různých systémů (infotainment, asistenční systémy) a komponentů vozidla, záznam, zpracování a analýza naměřených dat, vypracování reportů a protokolů, spolupráce a komunikace s interními i externími partnery projektu (ČJ+AJ/NJ), zodpovědnost za dodržení termínů.
Požadavky: ukončené studium elektrotechniky, autoelektroniky, informatiky apod., komunikativní znalost NJ/AJ, výhodou zkušenosti v oblasti automobilové elektroniky, dobré komunikační a organizační schopnosti, nadšení pro automobilový průmysl.
Zaměstnanecké výhody: podrobné zaškolení, sympatický mladý tým, zajímavé šance na postup, lákavé finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas, stravenky, odborná školení, teambuildingové akce, zdarma občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy.
Nástup dohodou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

in-tech Automotive Engineering s.r.o., Kateřina Beranová, katerina.beranova@in-tech-automotive.cz, +420 228 880 888